LOGO DĘBOGÓRZA

Logo1.png
Powiększenie:

Strona poświęcona

Gminne Koło Seniorów

 

Wycieczka – Malbork, Westerplatte
            
W dniu 22.07.2017 odbyła się wycieczka do Malborka i na Westerplatte dla Seniorów wsi Dębogórze oraz dla członków Polskiego Związku Emerytów Rencistów i Inwalidów - Gminy Kosakowo. Udział wzięły 33 osoby. W Malborku ponad 3 godziny zwiedzaliśmy Zamek z Przewodnikiem oraz Rekonstrukcję Oblężenia Zamku. Następnie, udaliśmy się do Gdańska wraz z przewodnikiem w celu zwiedzenia Muzeum Westerplatte. Na miejsc dla wszystkich uczestników wycieczki czekała Grochówka. Każdy z uczestników wycieczki był zadowolony i dziękował za zorganizowaną wycieczkę Sołtysowi Dębogórza, Przewodniczącemu Polskiego Związku Emerytów Rencistów i Inwalidów  Józefowi Melzer.

@-------------------------------------------------------------------------------------------------@

Wycieczka do Torunia

            W dniu 17 czerwca 2017 roku Sołectwo Dębogórze wraz z Kołem Gminy Kosakowo Polskiego Związku Emerytów Rencistów i Inwalidów organizuje wycieczkę jednodniową do Torunia. W programie: zwiedzanie Sanktuarium Jana Pawła II oraz miejsca zabytkowe. Zapisy u Sołtysa wsi Dębogórza Józefa Melzer tel. 664-185-581. Proszę o szybkie zapisy na daną wycieczkę.
@-------------------------------------------------------------------------------------------------@

Dzień Kobiet

            Z okazji Święta Kobiet, Sołtys i Rada Sołecka wsi Dębogórze wspólnie z Polskim Związkiem Emerytów i Rencistów Gminnego Koła organizuje wieczorek w dniu 8 Marca w Domu Kaszubskim w Dębogórzu dla mieszkańców wsi Dębogórza, Seniorów oraz członków koła PZERiI. SERDECZNIE ZAPRASZAMY.

@-------------------------------------------------------------------------------------------------@

Sprawozdanie z działalności <rok 2016>

pzir

@-------------------------------------------------------------------------------------------------@ 

Zaproszenie

             Polski Związek Emerytów Rencistów i Inwalidów Gminne Koło - Gminy Kosakowo organizuje w dniu 18 listopada (Piątek) od godz. 18:00 do godz. 23:00 zabawę Andrzejkową przy muzyce na żywo, która odbędzie się w Domu Kaszubskim w Dębogórzu. Zapraszamy członków naszego związku oraz mieszkańców Gminy Kosakowo. Odpłatność 15 zł od członka związku, dla pozostałych osób po 20 zł. Zapewniamy miłą atmosferę i drobny poczęstunek. Serdecznie zapraszamy.

Zapisy u Przewodniczącego Zarządu Koła Józefa Melzer tel. kontaktowy 664-185-581

@-------------------------------------------------------------------------------------------------@

6 polski

@-------------------------------------------------------------------------------------------------@

Punkt Medyczny

            Na Międzynarodowy Dzień Seniora w Gminie Kosakowo, który odbędziesię 8 Października 2016 roku Polski Związek Emerytów Rencistów i InwalidówGminne koło - Gminy Kosakowo będzie służyć swoim punktem Medycznym - SYNEXUS (badania poziomu cukru w organizmie). Do wzięciaudziału serdecznie zaprasza Przewodniczący Zarządu Koła Józef Melzer.

@-------------------------------------------------------------------------------------------------@

            Podczas Dożynek Gminnych, które odbyły się 3 września Polski ZwiązekEmerytów Rencistów i Inwalidów Gminy Kosakowo służył dlauczestników Dożynek swoim punktem Medycznym - SYNEXUS, w którym można było zbadać poziom cukru w organizmie.

@-------------------------------------------------------------------------------------------------@

Dębowa Góra

              W dniu 21.05.2016 Członkowie Gminnego Koła Emerytów Rencistów i Inwalidów zostali zaproszeni do zwiedzania Muzeum pod Dębową Górą doKazimierza. Po zwiedzaniu wszyscy obecni zostali zaproszeni na poczęstunek, była kiełbaska z grilla, kawa, herbata oraz różnewłasne wypieki. O godz. 19:00 zwiedzający udali się na Majowepod kapliczkę, a po majowym wszyscy udali się ponownie na poczęstunek do państwa Dzięgielewskich. Zabawa ześpiewami trwała do godziny 22:00. Przewodniczący Koła Emerytów i Rencistów Józef Melzer składa gorącepodziękowania za tak miłe ugoszczenie naszych członków Państwu: Irenie iFrankowi Dzięgielewskim oraz Sołtysowi z Kazimierza Jadwidze Wrzałek.

@-------------------------------------------------------------------------------------------------@

Zdjęcia Dębowa Góra - Kazimierz

P1020907    P1020909 P1020910     P1020913

@-------------------------------------------------------------------------------------------------@

             Polski Związek Emerytów Rencistów i Inwalidów Gminy Kosakowa zaprasza wszystkich członków naszego Koła oraz chętnych, którzy chcą się zapisać do naszego Koła na zebranie, które odbędzie się w dniu 6 maja 2016 roku o godzinie 18:00 w Świetlicy Sołeckiej w Dębogórzu. Będzie omawiana sprawa wycieczki (Pielgrzymki) do Sanktuarium Matki Bożej Bolesnej w Oborach w dniu 9 lipca 2016 r.

@-------------------------------------------------------------------------------------------------@

             Polski Związek Emerytów i Rencistów Gminy Kosakowo wraz Sołectwem Dębogórze organizuje wycieczkę jednodniową (autokarem) w dniu 9 lipca 2016 r. do Sanktuarium Matki Bożej Bolesnej w miejscowości Obory. Zapisy i przedpłaty można wpłacać u Przewodniczącego Koła PZER zarazem Sołtysa Dębogórza Józefa Melzer

tel. 664- 185 - 581 
Serdecznie zapraszamy!
@-------------------------------------------------------------------------------------------------@
             Polski Związek Emerytów Rencistów Gminy Kosakowa wraz Sołtysem Kazimierza zaprasza członków naszego koła PZERiI w dniu 21 maja 2016 r. na godzinę 17:00 do Kazimierza, gdzie odbędzie się zorganizowane zwiedzanie Muzeum Pod Dębową Góra w Kazimierzu po zwiedzaniu zapraszamy na piknik, wspólne grillowanie przy Świetlicy Sołeckiej.

Serdecznie zapraszamy!

@-------------------------------------------------------------------------------------------------@

Bal Majowy

bal

@-------------------------------------------------------------------------------------------------@

DSC 0310

@-------------------------------------------------------------------------------------------------@

            Na spotkaniu z okazji Dnia Kobiet w dniu 08.03.2016 roku w Domu Kaszubskim w Dębogórzu przeprowadzony zostanie wykład na temat: "Ulgi rehabilitacyjne w odliczeniach od dochodu w opodatkowaniu podatkiem dochodowym od osób fizycznych".
Serdecznie Zapraszamy!

@-------------------------------------------------------------------------------------------------@

            W dniu 04.02.2016 został zorganizowany wieczorek dla Seniorów wsi Dębogórze oraz dla Emerytów i Rencistów Gminnego koła w Kosakowie. Spędziliśmy miło czas przy kawie i różnych smakołykach, dla każdego była również lampka Wina. Podczas wieczorku przy muzyce odbywały się tańce. Wszyscy obecni byli bardzo zadowoleni. Na wieczorku był obecny Przewodniczący Rejonu Pucka Eugeniusz Podolak. Organizatorami byli Sołtys i Rada Sołecka wsi Dębogórze oraz Polski Związek Emerytów i Rencistów Gminy Kosakowo.

    IMG 20160204 175718        IMG 20160204 173125

@-------------------------------------------------------------------------------------------------@

             W dniu 8 marca Sołtys i Rada Sołecka wsi Dębogórza wraz z Polskim Związkiem Emerytów i Rencistów Gminnego Koła w Kosakowie organizuje Wieczorek z okazji dnia Kobiet dla Seniorów wsi Dębogórza oraz dla Koła Emerytów i Rencistów w Kosakowie, wieczorek odbędzie się w Domu Kaszubskim w Dębogórzu od godziny 17:00 do godziny 19:00.

Serdecznie zapraszamy: Przewodniczący Koła Emerytów i Rencistów, Sołtys wsi Dębogórze Józef Melzer

@-------------------------------------------------------------------------------------------------@

Beztytuu

@-------------------------------------------------------------------------------------------------@

PLAN PRACY KOŁA

POLSKIEGO ZWIĄZKU EMERYTÓW RENCISTÓW I INWALIDÓW

 w Kosakowie na 2016 rok 

Lp Nazwa projektu Termin
1. Spotkanie integracyjne w Tłusty Czwartek 04.02.2016r.
2. Spotkanie integracyjne z okazji Dnia Kobiet 08.03.2016r.
3. Wędrówka piesza do Muzeum Pod Dębową Górą w Kazimierzu z ogniskiem 31.05.2016r.
4. Zawody wędkarskie w Dębogórzu VI. 2016r.
5. Rejs statkiem na odpust św. Pawła i Piotra w Pucku 29.06.2016r.
6. Pielgrzymka do Sanktuarium Matki Bożej Bolesnej w Oborach Do uzgodnienia z sanktuarium
7. Wycieczka do torpedowni w Babich Dołach VII. 20016r.
8. Grzybobranie IX-X. 2016r.
9. Wspólna wycieczka z O/Rejonowym w Pucku do  Międzywodzia, Berlina, Wał Pomorski IX-X.2016r.
10. Spotkanie integracyjne – Wieczór Andrzejkowy 30.XI. 2016r.

 

@-------------------------------------------------------------------------------------------------@

Tłusty Czwartek

            Polski Związek Emerytów Rencistów i Inwalidów Gminne Koła - Gminy Kosakowo wraz Sołtysem i Radą Sołecką wsi Dębogórze organizuje Wieczorek przy kawie i smakołykach z okazji Tłustszego Czwartku w dniu 4 lutego
2016 r. od godziny 17:00 do godziny 20:00 w Domu Kaszubskim w Dębogórzu. Zapraszamy wszystkich Seniorów naszej wsi Dębogórza.
Serdecznie Zapraszamy na wieczorek
Prezes Gminnego Koła Gminy Kosakowa PZER i I
Sołtys wsi Dębogórza
Józef Melzer

@-------------------------------------------------------------------------------------------------@

Gminne Koło PZERiI

           Zarząd Oddziału Rejonowego Polskiego Związku Emerytów, Rencistów i Inwalidów w Pucku w dniu 12 grudnia 2015 r. na zebraniu założycielskim, które odbyło się w Dębogórzu w Domu Kaszubskim założył Gminne Koło Emerytów Rencistów i Inwalidów Gminy Kosakowo w siedzibie Świetlicy Sołeckiej w Dębogórzu. Na przewodniczącego Gminnego Koła oraz członka do Zarządu Oddziału Rejonowego w Pucku został wybrany jednogłośnie Józef Melzer. Do Koła mogą zapisac się wszyscy na wiosek naszej Gminy Kosakowo.

Adres i kontakt do przewodniczącego:

Dębogórze, ul. Roślinna 9

Telefon:  509-394-786 lub 664-185-581

Adres e-mail:Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.

Strona internetowa: www.debogorze.com.pl

Przewodniczący Gminnego Koła P Z E R i I
Gminy Kosakowo
Józef Melzer

@-------------------------------------------------------------------------------------------------@ 

Strona wykorzystuje pliki cookies, jeśli wyrażasz zgodę na używanie cookies, zostaną one zapisane w pamięci twojej przeglądarki. W przypadku nie wyrażenia zgody nie jesteśmy w stanie zagwarantować pełnej funkcjonalności strony! To find out more about the cookies we use and how to delete them, see our privacy policy.

I accept cookies from this site.

EU Cookie Directive Module Information